O księstwie

Księstwo Piwne to wyjątkowe miejsce tworzone dla ludzi i przez ludzi. Prawdziwy raj dla piwoszy, który przyciąga niesamowitym klimatem i atmosferą, a jego “mieszkańcy”, dzięki Tyskim Paszportom, posiadają piwe prawa i przywileje.

Tyskie Księstwo Piwne to społeczność stworzona na Śląsku przez piwoszy i dla piwoszy. Skupiona wokół tradycji piwnych Tyskich Browarów Książęcych i tego, co dla mieszkańców regionu naprawdę ważne.

Posiadacze Paszportów Księstwa otrzymują od Tyskiego specjalne piwne przywileje. Tej jesieni rusza akcja pt. Piwo Urodzinowe, w ramach której Tyskie stawia piwo każdemu jubilatowi na Śląsku. Zobacz jak i gdzie możesz je dostać!

3-w-prezencie-btn2

Tyskie Księstwo piwne to również całe mnóstwo nagród, które czekają na piwoszy. Jak je zdobyć? To proste – kupujesz Tyskie z paszportem w sklepie lub barze Księstwa, zbierasz punkty i wymieniasz je na koszulki, kufle, czapki i wiele innych. Dowiedz się więcej o nagrodach! 

nagrody-btn2

Aby dołączyć do grona uprzywilejowanych wystarczy odebrać swój Tyski Paszport. Są na to 4 proste sposoby – sprawdź najwygodniejszy dla Ciebie

paszport-btn-2